Zapewne posiadają Państwo wiele bezcennych wspomnień zapisanych na starych, analogowych kasetach. Niestety z biegiem czasu nośniki te ulegają stopniowemu niszczeniu- pogarsza się jakość danych, a czasem nawet są już niemożliwe do odtworzenia. Co zatem zrobić?

Oferujemy usługi digitalizacji (zgrywania) starych kaset Video8, Hi8, VHS, VHS-C, magnetofonowych, płyt winylowych oraz kaset miniDV na cyfrowe nośniki DVD lub CD. Gwarancja na wykonywane przez nas usługi oraz szybkość pracy jest atutem, dzięki któremu mają Państwo pewność, iż zleciliście digitalizację najlepszej z firm. Wypalamy dane na płytach o najwyższej jakości, co daje gwarancję maksymalnie długiego czasu niezawodności i żywotności. Dodatkowo na każdej nowo wypalonej płycie wykonujemy laserowy nadruk z dowolnie wybraną przez Państwa treścią (np. tytuł, data, logo czy inny obraz). Zapewniamy dogodne ceny i dostępność w całym kraju.

Szczegóły wykonywania usługi (nadruki, terminy realizacji) ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. W tym celu prosimy o kontakt.

Gwarantujemy poufność- nie interesuje nas treść Państwa nośników oraz nie jesteśmy zainteresowani rozgłosem na serwisach typu YouTube.